Ортодонтія
Це спеціалізація стоматології, яка займається діагностикою, профілактикою та лікуванням неправильного прикусу, скупченості чи нерівного положення зубів.
Стоматологія VIP DENTAL застосовує сучасні методи лікування, щоб повернути пацієнтам красу усмішки і зберігти здоров’я зубів та ясен. Своєчасне ортодонтичне лікування також дозволяє уникнути таких неприємних ситуацій, як-от стирання зубів, клиноподібні дефекти, проблеми з пародонтом, біль у суглобах, м’язах та головний біль.
Потурбуйтеся про своє здоров’я – запишіться на консультацію.

Пластиночні апарати
Пластиночний апарат Марко Роса або Хаас ефективний для лікування дітей. Апарат встановлюють на молочні зуби в змінному прикусі, коли кісткова тканина ще достатньо пластична для корекції. Основним показанням є необхідність розширення верхньої щелепи при звуженні, скупченості, відсутності місця для прорізування постійних зубів.
Апарат Марко Роса або Хаас – незнімний. Принципово відрізняється від знімної пластинки скелетним ефектом, тому що працює в області піднебінного шва, а пластинка – в зубоальвеолярній.
Звичайний знімний апарат застосовується, коли необхідно вирівняти передні постійні зуби.

Брекети
Брекети – один з найефективніших методів ортодонтичного лікування, який використовується для корекції прикусу та вирівнювання зубів. Вони здатні вирішити навіть складні ортодонтичні проблеми.
Існують різні типи брекетів: металеві, керамічні, сапфірові. Кожен з них має свої особливості та переваги. Визначити, які саме брекети підійдуть вам у тій чи іншій клінічній ситуації, може лише лікар.
Стоматолог-ортодонт проведе огляд, зробить необхідні діагностичні дослідження і створить індивідуальний план лікування.


ПРАЙС
Встановлення сапфірової брекет-системи (1 щелепа)
Встановлення керамічної брекет-системи (1 щелепа)
28 900 грн
24 800 грн
12 400 грн
4 130 грн
Встановлення металевої брекет-системи (1 щелепа)
Встановлення самолігуючої металевої брекет-системи (1 щелепа)
Знімна пластинка з винтом
22 700 грн
Найчастіше, це:
-
неправильний прикус
-
порушення зубного ряду
-
захворювання скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС)
-
треми, діастема
-
Перед встановленням брекетів обов’язково необхідно:
– відвідати стоматолога-терапевта, щоб полікувати карієс;
– відвідати пародонтолога для діагностики захворювань ясен і, якщо є такі, пролікувати їх.
Також необхідно пройти чищення зубів за допомогою Air Flow.
У кожного пацієнта перед встановленням брекетів, є можливість пройти обстеження, виявити та пролікувати всі свої зубні проблеми, в одному місці, згідно з детальним планом лікування, який люб’язно складуть наші лікарі.
Ось кілька важливих факторів:
Через незручне розташування вісімок у роті, а саме дуже часто їх складно чистити, тому там часто розвивається карієс;
Це перед встановленням брекетів та елайнерів видалення зубів мудрості необхідно для того, щоб зуби мудрості не зміщували зубний ряд і процес лікування пройшов успішно.
Щоб уникнути проблем з прикусом ми рекомендуємо вперше проконсультуватися у ортодонта коли дитина досягла 7 річного віку.
Якщо пацієнт не дотримується гігієни порожнини рота під час носіння брекетів і не відвідує ортодонта 1 раз на 2 місяці для чищення ротової порожнини, то у такого пацієнта з’являється висока ймовірність ускладнень у вигляді карієсу зубів.
Брекети наклеюються на зубну емаль і якщо зубна емаль не зовсім здорова, то існує ймовірність руйнування емалі. Це та ситуація, коли після знімання брекетів, зубний ряд стає рівний, а самі от зуби буває необхідно лікувати від карієсу.
Догляд за ортодонтичними конструкціями
Під час користування ортодонтичними конструкціями важливо дотримуватися рекомендацій лікаря стоматолога ортодонта щодо догляду за ними й за зубами:
-
Брекети постійно перебувають на зубах, тому між ними та поверхнею зубів частіше затримуються частинки їжі. Догляд за зубами потрібен більш ретельний – рекомендовано використовувати іригатори, періодично робити професійну чистку у стоматолога та скоротити споживання солодких страв і напоїв.
-
Будь-які конструкції необхідно берегти від прямих ударів. Варто пам’ятати, що вироби з пластику (капи) можуть зіпсуватися від контакту з гарячою рідиною та змінити колір під дією барвників.